Results

Round 1
6 February Parramatta 20 – 30 Manly New Era Stadium
6 February Western Suburbs 38 – 4 North Sydney Kirkham Oval
6 February Canterbury 24 – 16 Sydney Belmore Sports Ground
6 February St George 6 – 44 Newcastle Mascot Oval
6 February Penrith 20 – 32 South Sydney Panthers Stadium
6 February Balmain 28 – 28 Victoria Leichhardt Oval
6 February Canberra 28 – 24 Cronulla Belconnen Oval
Illawarra BYE
Round 2
13 February South Sydney 22 – 22 Manly Redfern Oval
13 February North Sydney 22 – 24 Parramatta Macquarie Uni Sports Fields
13 February Sydney 28 – 16 Illawarra Mascot Oval
13 February Balmain 26 – 22 Newcastle Leichhardt Oval
13 February Penrith 64 – 10 St George Panthers Stadium
13 February Western Suburbs 10 – 16 Canberra Kirkham Oval
Cancelled Canterbury 0 – 0 Victoria Belmore Sports Ground
Cronulla BYE
Round 3
20 February Western Suburbs 26 – 28 Victoria Campbelltown Stadium
20 February Cronulla 50 – 6 North Sydney PointsBet Stadium
20 February Newcastle 30 – 24 Penrith Cessnock Sportsground
20 February Balmain 16 – 42 Canterbury Leichhardt Oval
20 February St George 6 – 38 South Sydney Mascot Oval
20 February Canberra 36 – 10 Illawarra Belconnen Oval
Manly BYE
Parramatta BYE
Sydney BYE
Round 4
27 February Canterbury 22 – 6 Penrith Hammondville Oval
27 February Manly 16 – 6 Western Suburbs Lottoland
27 February Victoria 6 – 40 Sydney Casey Fields
27 February Cronulla 34 – 8 Balmain PointsBet Stadium
27 February North Sydney 12 – 56 Canberra Collegians Sporting Complex
27 February South Sydney 26 – 20 Newcastle Redfern Oval
27 February Parramatta 20 – 20 Illawarra New Era Stadium
St George BYE
Round 5
6 March South Sydney 62 – 6 North Sydney Redfern Oval
6 March Western Suburbs 18 – 32 Parramatta Kirkham Oval
6 March Manly 24 – 26 Canterbury Lottoland
6 March Illawarra 38 – 18 St George Collegians Sporting Complex
6 March Canberra 52 – 32 Newcastle Seiffert Oval
6 March Sydney 26 – 14 Cronulla Bill Hicks Oval
Balmain BYE
Penrith BYE
Victoria BYE
Round 6
13 March Penrith 26 – 22 Balmain St Marys Leagues Stadium
13 March North Sydney 16 – 36 Sydney Macquarie Uni Sports Fields
13 March Illawarra 40 – 26 Cronulla Collegians Sporting Complex
13 March Victoria 24 – 34 St George Casey Fields
13 March Newcastle 18 – 42 Manly Cessnock Sportsground
13 March Canberra 24 – 47 Parramatta Belconnen Oval
Canterbury BYE
South Sydney BYE
Western Suburbs BYE
Round 7
20 March Victoria 22 – 32 Penrith Casey Fields
10 April Manly 38 – 10 Balmain Lottoland
10 April Illawarra 80 – 10 North Sydney Ziems Park
10 April St George 6 – 56 Canberra Mascot Oval
10 April Cronulla 18 – 54 Parramatta PointsBet Stadium
10 April Sydney 36 – 18 Western Suburbs EDSACC Oval
10 April Canterbury 18 – 28 South Sydney Stadium Australia
Newcastle BYE
Round 8
27 March Parramatta 22 – 36 Sydney New Era Stadium
27 March Manly 60 – 0 Penrith Lottoland
27 March South Sydney 50 – 20 Victoria Ironmark HPC
27 March Canterbury 32 – 18 St George Belmore Sports Ground
27 March Cronulla 54 – 18 Western Suburbs PointsBet Stadium
27 March North Sydney 4 – 64 Balmain Waminda Oval
27 March Newcastle 12 – 28 Illawarra Cessnock Sportsground
Canberra BYE
Round 9
2 April St George 24 – 56 Manly Mascot Oval
2 April Balmain 36 – 20 South Sydney Leichhardt Oval
3 April Illawarra 40 – 10 Western Suburbs Collegians Sporting Complex
3 April Parramatta 28 – 18 Victoria McCredie Park
3 April Penrith 18 – 28 Cronulla BlueBet Stadium
3 April Newcastle 26 – 26 Canterbury Maitland Sports Ground
3 April Sydney 30 – 24 Canberra Mascot Oval
North Sydney BYE