Results

Round 1
9 February South Sydney 32 – 10 Western Suburbs Metricon High Performance Centre
9 February St George 28 – 26 Balmain Mascot Oval
9 February Victoria 18 – 30 Manly Casey Fields
9 February West Coast 20 – 64 Canberra Lark Hill Sports Complex
9 February Cronulla 4 – 36 Illawarra Shark Park
9 February Penrith 18 – 42 Sydney Panthers Stadium
9 February Central Coast 10 – 16 Parramatta Morry Breen Oval
9 February Canterbury 28 – 24 Newcastle Belmore Sports Ground
North Sydney BYE
Round 2
16 February Sydney 6 – 34 Western Suburbs Henson Park
16 February Illawarra 20 – 28 Parramatta Collegians Sporting Complex
16 February Newcastle 20 – 24 Manly St Johns Oval
16 February Canterbury 30 – 4 South Sydney Belmore Sports Ground
16 February Penrith 34 – 16 North Sydney Panthers Stadium
16 February West Coast 4 – 52 St George Charlottes Pavillion
16 February Victoria 16 – 38 Central Coast Casey Fields
16 February Canberra 16 – 44 Balmain Raiders Club
Cronulla BYE
Round 3
23 February Parramatta 20 – 20 Manly New Era Stadium
23 February Illawarra 32 – 32 Balmain Collegians Sporting Complex
23 February Canterbury 14 – 12 Victoria Belmore Sports Ground
23 February North Sydney 8 – 18 Canberra Mascot Oval
23 February Newcastle 25 – 18 Sydney St Johns Oval
23 February West Coast 6 – 66 Cronulla Lark Hill Sports Complex
23 February South Sydney 16 – 20 Penrith Metricon High Performance Centre
23 February Central Coast 28 – 12 Western Suburbs Morry Breen Oval
St George BYE
Round 4
2 March Manly 58 – 14 St George Lottoland
2 March Sydney 32 – 10 Canterbury Henson Park
2 March Illawarra 54 – 8 North Sydney Collegians Sporting Complex
2 March Cronulla 38 – 4 Penrith Shark Park
2 March Central Coast 24 – 14 South Sydney Morry Breen Oval
2 March Western Suburbs 18 – 28 Parramatta Campbelltown Stadium
2 March West Coast 12 – 40 Balmain Charlottes Pavillion
2 March Victoria 10 – 46 Newcastle Casey Fields
Canberra BYE
Round 5
9 March North Sydney 52 – 12 West Coast Mascot Oval
9 March South Sydney 28 – 32 Parramatta Metricon High Performance Centre
9 March Sydney 22 – 40 Central Coast Henson Park
9 March Balmain 18 – 14 Cronulla Leichhardt Oval
9 March Illawarra 12 – 8 Penrith Collegians Sporting Complex
9 March Canterbury 10 – 22 Manly Belmore Sports Ground
9 March St George 24 – 10 Canberra Mascot Oval
9 March Western Suburbs 24 – 30 Newcastle Campbelltown Stadium
Victoria BYE
Round 6
16 March North Sydney 16 – 4 St George Mascot Oval
16 March Parramatta 34 – 16 Victoria New Era Stadium
16 March Penrith 24 – 30 Canberra St Marys Stadium
16 March Western Suburbs 28 – 26 Manly Campbelltown Stadium
16 March West Coast 6 – 54 Illawarra Charles Riley Reserve
16 March Cronulla 24 – 22 Newcastle Cronulla High School
16 March Central Coast 16 – 8 Canterbury Morry Breen Oval
16 March Sydney 30 – 20 South Sydney Erskineville Oval
Balmain BYE
Round 7
23 March Manly 38 – 6 Sydney HE Laybutt Sporting Complex
23 March Balmain 14 – 30 Penrith Leichhardt Oval
23 March Cronulla 12 – 26 North Sydney Cronulla High School
23 March St George 16 – 40 Illawarra Netstrata Jubilee Stadium
23 March Victoria 30 – 34 South Sydney Casey Fields
23 March Newcastle 20 – 24 Central Coast Dudley Oval
23 March Western Suburbs 6 – 42 Canberra Leichhardt Oval
23 March Canterbury 24 – 20 Parramatta Belmore Sports Ground
West Coast BYE
Round 8
30 March Parramatta 16 – 18 Sydney McCredie Oval
30 March Balmain 36 – 6 North Sydney Leichhardt Oval
30 March Western Suburbs 10 – 32 Canterbury Hillier Oval
30 March Manly 36 – 12 Central Coast Lottoland
30 March Penrith 34 – 12 St George Windsor Sports Complex
30 March West Coast 12 – 56 Victoria Lark Hill Sports Complex
30 March Canberra 30 – 26 Cronulla Gungahlin Enclosed Oval
30 March South Sydney 34 – 16 Newcastle Metricon High Performance Centre
Illawarra BYE
Round 9
6 April Manly 66 – 10 South Sydney HE Laybutt Sporting Complex
6 April Victoria 36 – 14 Western Suburbs Haines Drives Reserve
6 April St George 12 – 26 Cronulla Mascot Oval
6 April Balmain 14 – 42 Central Coast Leichhardt Oval
6 April North Sydney 16 – 50 Canterbury North Sydney Oval
6 April Canberra 22 – 28 Illawarra Seiffert Oval
6 April Newcastle 0 – 24 Parramatta St Johns Oval
6 April West Coast 18 – 70 Penrith Charlottes Pavillion
Sydney BYE
Advertisements