Results

Round 1
10 February Canberra Raiders 48 – 12 South Sydney Rabbitohs Raiders Club
10 February Penrith Panthers 40 – 8 Balmain Tigers Panthers Stadium
10 February Illawarra Steelers 38 – 12 Western Suburbs Magpies WIN Stadium
10 February Newcastle Knights 28 – 14 St George Dragons Cessnock Sportsground
10 February Cronulla Sharks Sharks 48 – 8 Central Coast Roosters Southern Cross Group Stadium
10 February West Coast Pirates 12 – 68 Parramatta Eels Ken Allen Field
10 February Sydney Roosters 22 – 12 Canterbury Bulldogs Henson Park
10 February Manly Sea Eagles 28 – 24 North Sydney Bears Lottoland
Round 2
17 February North Sydney Bears 30 – 10 West Coast Pirates Erskineville Oval
17 February Parramatta Eels 36 – 6 Manly Sea Eagles New Era Stadium
17 February Central Coast Roosters 24 – 10 Western Suburbs Magpies Morry Breen Oval
17 February St George Dragons 6 – 64 Sydney Roosters Norford Park
17 February South Sydney Rabbitohs 14 – 26 Illawarra Steelers Redfern Oval
17 February Cronulla Sharks Sharks 34 – 16 Canterbury Bulldogs Allen Andrews Fields
17 February Canberra Raiders 14 – 40 Penrith Panthers Seiffert Oval
17 February Balmain Tigers 16 – 42 Newcastle Knights Leichhardt Oval
Round 3
24 February Penrith Panthers 44 – 14 Parramatta Eels St Marys Leagues Stadium
24 February Sydney Roosters 36 – 16 Illawarra Steelers Henson Park
24 February South Sydney Rabbitohs 40 – 22 St George Dragons Redfern Oval
24 February Canterbury Bulldogs 38 – 12 Manly Sea Eagles Belmore Sports Ground
24 February Western Suburbs Magpies 20 – 24 Balmain Tigers Campbelltown Stadium
24 February Central Coast Roosters 30 – 14 West Coast Pirates Morry Breen Oval
24 February Newcastle Knights 48 – 6 North Sydney Bears Maitland Sports Ground
24 February Canberra Raiders 24 – 32 Cronulla Sharks Sharks Raiders Club
Round 4
3 March West Coast Pirates 16 – 54 Illawarra Steelers Ken Allen Field
3 March Parramatta Eels 24 – 12 South Sydney Rabbitohs New Era Stadium
3 March St George Dragons 42 – 20 Western Suburbs Magpies Norford Park
3 March Manly Sea Eagles 36 – 28 Central Coast Roosters Lottoland
3 March Canterbury Bulldogs 32 – 14 Balmain Tigers Belmore Sports Ground
3 March Sydney Roosters 22 – 12 Canberra Raiders Henson Park
3 March Newcastle Knights 28 – 20 Cronulla Sharks Sharks Cessnock Sportsground
4 March North Sydney Bears 8 – 46 Penrith Panthers TG Millner Field
Round 5
10 March Canberra Raiders 88 – 18 West Coast Pirates Seiffert Oval
10 March Balmain Tigers 6 – 40 Sydney Roosters Leichhardt Oval
10 March South Sydney Rabbitohs 24 – 24 North Sydney Bears Redfern Oval
10 March Illawarra Steelers 26 – 42 Manly Sea Eagles Collegians Sporting Complex
10 March Western Suburbs Magpies 18 – 28 Parramatta Eels Campbelltown Stadium
10 March Penrith Panthers 32 – 16 Newcastle Knights St Marys Leagues Stadium
10 March Cronulla Sharks Sharks 40 – 24 St George Dragons Southern Cross Group Stadium
11 March Central Coast Roosters 22 – 54 Canterbury Bulldogs Morry Breen Oval
Round 6
17 March West Coast Pirates 0 – 64 Balmain Tigers Ken Allen Field
17 March Parramatta Eels 16 – 35 Cronulla Sharks Sharks New Era Stadium
17 March South Sydney Rabbitohs 10 – 44 Sydney Roosters Erskineville Oval
17 March St George Dragons 16 – 30 Illawarra Steelers Jubilee Oval
17 March Canterbury Bulldogs 22 – 26 Penrith Panthers Belmore Sports Ground
17 March Newcastle Knights 58 – 12 Central Coast Roosters Cessnock Sportsground
17 March Manly Sea Eagles 24 – 42 Canberra Raiders HE Laybutt Sporting Complex
18 March North Sydney Bears 36 – 6 Western Suburbs Magpies TG Millner Field
Round 7
24 March St George Dragons 56 – 0 West Coast Pirates Norford Park
24 March Parramatta Eels 14 – 44 Sydney Roosters New Era Stadium
24 March Penrith Panthers 48 – 8 Central Coast Roosters St Marys Leagues Stadium
24 March Balmain Tigers 18 – 40 Manly Sea Eagles Leichhardt Oval
24 March South Sydney Rabbitohs 22 – 56 Canterbury Bulldogs Redfern Oval
24 March Western Suburbs Magpies 4 – 70 Canberra Raiders Kirkham Oval
24 March Cronulla Sharks Sharks 18 – 12 North Sydney Bears Southern Cross Group Stadium
24 March Illawarra Steelers 8 – 46 Newcastle Knights Collegians Sporting Complex
Round 8
29 March North Sydney Bears 6 – 52 Sydney Roosters Redfern Oval
30 March West Coast Pirates 10 – 22 Western Suburbs Magpies Ken Allen Field
30 March Cronulla Sharks Sharks 23 – 22 Balmain Tigers Southern Cross Group Stadium
31 March Manly Sea Eagles 30 – 32 St George Dragons HE Laybutt Sporting Complex
31 March Canterbury Bulldogs 60 – 4 Parramatta Eels Belmore Sports Ground
31 March Central Coast Roosters 36 – 14 South Sydney Rabbitohs Morry Breen Oval
31 March Penrith Panthers 42 – 18 Illawarra Steelers Panthers Stadium
1 April Canberra Raiders 12 – 44 Newcastle Knights Seiffert Oval
Round 9
7 April West Coast Pirates 4 – 46 Canterbury Bulldogs Dorrien Gardens
7 April Western Suburbs Magpies 0 – 64 Manly Sea Eagles Campbelltown Stadium
7 April Balmain Tigers 6 – 16 South Sydney Rabbitohs Leichhardt Oval
7 April Illawarra Steelers 14 – 10 Cronulla Sharks Sharks WIN Stadium
7 April St George Dragons 10 – 38 Penrith Panthers Jubilee Oval
7 April Parramatta Eels 34 – 16 Newcastle Knights New Era Stadium
7 April Central Coast Roosters 10 – 72 Sydney Roosters Morry Breen Oval
8 April North Sydney Bears 20 – 28 Canberra Raiders North Sydney Oval