Results

Round 1
11 February South Sydney Rabbitohs 64 – 0 Western Suburbs Magpies Erskineville Oval
11 February Penrith Panthers 22 – 10 Newcastle Knights Centrebet Stadium
11 February St George Dragons 18 – 18 Melbourne Storm WIN Jubilee Oval
11 February Canberra Raiders 28 – 44 Manly Sea Eagles Seiffert Oval
11 February Central Coast Centurions 26 – 34 Cronulla Sharks Woy Woy Oval
11 February WA Reds 14 – 20 North Sydney Bears nib Stadium
11 February Western Sydney Academy 12 – 44 Balmain Tigers St Marys Leagues Stadium
12 February Canterbury Bulldogs 28 – 40 Sydney Roosters Belmore Sports Ground
12 February Illawarra Steelers 24 – 30 Parramatta Eels WIN Stadium
Round 2
18 February Illawarra Steelers 12 – 34 South Sydney Rabbitohs WIN Stadium
18 February Balmain Tigers 44 – 16 Sydney Roosters TG Millner Field
18 February St George Dragons 44 – 12 WA Reds WIN Jubilee Oval
18 February Penrith Panthers 34 – 16 Melbourne Storm Centrebet Stadium
18 February Western Suburbs Magpies 12 – 38 Manly Sea Eagles Campbelltown Stadium
18 February Canterbury Bulldogs 16 – 36 Canberra Raiders Belmore Sports Ground
18 February Parramatta Eels 18 – 28 Newcastle Knights New Era Stadium
18 February North Sydney Bears 10 – 23 Central Coast Centurions TG Millner Field
18 February Western Sydney Academy 0 – 34 Cronulla Sharks St Marys Leagues Stadium
Round 3
25 February Penrith Panthers 36 – 26 St George Dragons St Marys Leagues Stadium
25 February WA Reds 14 – 14 Cronulla Sharks Ken Allen Field
25 February North Sydney Bears 10 – 30 Melbourne Storm TG Millner Field
25 February Canberra Raiders 22 – 16 South Sydney Rabbitohs Kippax Oval
25 February Newcastle Knights 20 – 26 Illawarra Steelers Cessnock Sportsground
25 February Central Coast Centurions 18 – 58 Balmain Tigers Woy Woy Oval
25 February Manly Sea Eagles 30 – 16 Sydney Roosters Brookvale Oval
25 February Western Sydney Academy 12 – 14 Canterbury Bulldogs St Marys Leagues Stadium
25 February Parramatta Eels 26 – 22 Western Suburbs Magpies New Era Stadium
Round 4
3 March South Sydney Rabbitohs 22 – 16 Sydney Roosters Erskineville Oval
3 March Balmain Tigers 52 – 10 WA Reds Concord Oval
3 March Illawarra Steelers 10 – 24 Penrith Panthers WIN Stadium
3 March St George Dragons 17 – 17 North Sydney Bears WIN Jubilee Oval
3 March Canterbury Bulldogs 48 – 22 Central Coast Centurions Belmore Sports Ground
3 March Cronulla Sharks 23 – 16 Melbourne Storm Toyota Stadium
3 March Western Suburbs Magpies 10 – 6 Newcastle Knights Lidcombe Oval
3 March Canberra Raiders 30 – 28 Parramatta Eels Kippax Oval
3 March Manly Sea Eagles 44 – 0 Western Sydney Academy Brookvale Oval
Round 5
9 March Cronulla Sharks 22 – 30 St George Dragons Toyota Stadium
10 March Canterbury Bulldogs 28 – 20 WA Reds Belmore Sports Ground
10 March Illawarra Steelers 28 – 12 Western Suburbs Magpies WIN Stadium
10 March Penrith Panthers 56 – 6 North Sydney Bears Centrebet Stadium
10 March South Sydney Rabbitohs 36 – 16 Western Sydney Academy Redfern Oval
10 March Newcastle Knights 20 – 40 Canberra Raiders Cessnock Sportsground
10 March Manly Sea Eagles 38 – 6 Central Coast Centurions Brookvale Oval
11 March Melbourne Storm 28 – 30 Balmain Tigers Gosch’s Paddock
12 March Parramatta Eels 30 – 32 Sydney Roosters New Era Stadium
Round 6
17 March WA Reds 14 – 36 Manly Sea Eagles Lark Hill Sportsplex
17 March Canterbury Bulldogs 22 – 26 Melbourne Storm Belmore Sports Ground
17 March Western Suburbs Magpies 24 – 26 Penrith Panthers Campbelltown Stadium
17 March Cronulla Sharks 52 – 10 North Sydney Bears Toyota Stadium
17 March Canberra Raiders 48 – 4 Illawarra Steelers Seiffert Oval
17 March Newcastle Knights 12 – 32 Sydney Roosters Kurri Kurri Sportsground
17 March Parramatta Eels 70 – 12 Western Sydney Academy New Era Stadium
17 March Balmain Tigers 52 – 10 St George Dragons Leichhardt Oval
17 March South Sydney Rabbitohs 46 – 0 Central Coast Centurions Redfern Oval
Round 7
24 March Balmain Tigers 38 – 12 North Sydney Bears Leichhardt Oval
24 March South Sydney Rabbitohs 36 – 6 WA Reds Redfern Oval
24 March Cronulla Sharks 46 – 30 Penrith Panthers Toyota Stadium
24 March Melbourne Storm 14 – 20 Manly Sea Eagles Gosch’s Paddock
24 March Sydney Roosters 32 – 32 Illawarra Steelers Henson Park
24 March Western Suburbs Magpies 6 – 62 Canberra Raiders Campbelltown Stadium
24 March Newcastle Knights 28 – 18 Western Sydney Academy Cessnock Sportsground
24 March Parramatta Eels 18 – 20 Central Coast Centurions New Era Stadium
25 March St George Dragons 12 – 34 Canterbury Bulldogs WIN Jubilee Oval
Round 8
31 March WA Reds 12 – 36 Parramatta Eels Lark Hill Sportsplex
31 March Balmain Tigers 24 – 10 Cronulla Sharks Leichhardt Oval
31 March St George Dragons 18 – 48 Manly Sea Eagles WIN Jubilee Oval
31 March Sydney Roosters 82 – 0 Western Suburbs Magpies Henson Park
31 March Melbourne Storm 6 – 46 South Sydney Rabbitohs Casey Fields
31 March Penrith Panthers 36 – 28 Canberra Raiders Windsor Sporting Complex
31 March Western Sydney Academy 16 – 64 Illawarra Steelers St Marys Leagues Stadium
31 March Central Coast Centurions 6 – 54 Newcastle Knights Woy Woy Oval
1 April North Sydney Bears 24 – 58 Canterbury Bulldogs TG Millner Field
Round 9
5 April Western Sydney Academy 6 – 56 Sydney Roosters St Marys Leagues Stadium
5 April Manly Sea Eagles 16 – 36 Balmain Tigers Brookvale Oval
5 April Cronulla Sharks 20 – 36 South Sydney Rabbitohs Toyota Stadium
7 April Melbourne Storm 32 – 36 Illawarra Steelers Casey Fields
7 April Canterbury Bulldogs 26 – 18 Penrith Panthers Belmore Sports Ground
7 April North Sydney Bears 18 – 44 Parramatta Eels North Sydney Oval
7 April Newcastle Knights 32 – 22 St George Dragons Cessnock Sportsground
7 April Western Suburbs Magpies 44 – 10 WA Reds Campbelltown Stadium
7 April Central Coast Centurions 0 – 70 Canberra Raiders Woy Woy Oval