Results

Round 1
9 March Manly Sea Eagles 10 – 24 North Sydney Bears Brookvale Oval
9 March Balmain Tigers 34 – 22 Western Suburbs Magpies Leichhardt Oval
9 March St George Dragons 26 – 38 Cronulla Sharks Kogarah Oval
9 March Parramatta Eels 38 – 16 Newcastle Knights Cabramatta Sports Ground
9 March Canterbury Bulldogs 12 – 12 Penrith Panthers Belmore Sports Ground
9 March Illawarra Steelers 30 – 6 Canberra Raiders WIN Stadium
10 March Sydney Roosters 14 – 32 South Sydney Rabbitohs Henson Park
Round 2
16 March Cronulla Sharks 18 – 18 Illawarra Steelers Toyota Park
16 March Newcastle Knights 64 – 4 Manly Sea Eagles EnergyAustralia Stadium
16 March Penrith Panthers 8 – 10 Balmain Tigers Penrith Stadium
16 March North Sydney Bears 26 – 40 Sydney Roosters NorthPower Stadium
16 March South Sydney Rabbitohs 14 – 52 Parramatta Eels Redfern Oval
16 March Canberra Raiders 40 – 28 St George Dragons Seiffert Oval
17 March Western Suburbs Magpies 29 – 24 Canterbury Bulldogs Campbelltown Sports Stadium
Round 3
23 March Balmain Tigers 36 – 14 North Sydney Bears Leichhardt Oval
23 March Canterbury Bulldogs 33 – 20 South Sydney Rabbitohs Belmore Sports Ground
23 March Sydney Roosters 18 – 32 Newcastle Knights Henson Park
23 March Parramatta Eels 34 – 18 Penrith Panthers Cabramatta Sports Ground
23 March Illawarra Steelers 40 – 20 St George Dragons WIN Stadium
23 March Manly Sea Eagles 4 – 38 Cronulla Sharks Brookvale Oval
23 March Western Suburbs Magpies 26 – 16 Canberra Raiders Campbelltown Sports Stadium
Round 4
30 March Canberra Raiders 24 – 24 Balmain Tigers Seiffert Oval
30 March North Sydney Bears 10 – 48 Canterbury Bulldogs NorthPower Stadium
30 March Western Suburbs Magpies 36 – 16 Sydney Roosters Campbelltown Sports Stadium
30 March Cronulla Sharks 28 – 20 Parramatta Eels Toyota Park
30 March Penrith Panthers 24 – 30 Illawarra Steelers Penrith Stadium
30 March South Sydney Rabbitohs 40 – 12 Manly Sea Eagles Redfern Oval
30 March Newcastle Knights 36 – 18 St George Dragons EnergyAustralia Stadium
Round 5
6 April Penrith Panthers 24 – 24 Cronulla Sharks Penrith Stadium
6 April Canberra Raiders 60 – 12 South Sydney Rabbitohs Seiffert Oval
6 April Parramatta Eels 20 – 22 Western Suburbs Magpies Cabramatta Sports Ground
6 April Balmain Tigers 24 – 28 Newcastle Knights Leichhardt Oval
6 April Canterbury Bulldogs 12 – 34 Illawarra Steelers Belmore Sports Ground
6 April Manly Sea Eagles 18 – 28 Sydney Roosters Brookvale Oval
6 April St George Dragons 36 – 20 North Sydney Bears Kogarah Oval
Round 6
13 April North Sydney Bears 22 – 28 Penrith Panthers NorthPower Stadium
13 April South Sydney Rabbitohs 22 – 45 Western Suburbs Magpies Redfern Oval
13 April St George Dragons 32 – 42 Balmain Tigers Kogarah Oval
13 April Newcastle Knights 20 – 29 Canterbury Bulldogs EnergyAustralia Stadium
13 April Cronulla Sharks 20 – 37 Canberra Raiders Toyota Park
13 April Sydney Roosters 10 – 54 Parramatta Eels Henson Park
13 April Illawarra Steelers 32 – 12 Manly Sea Eagles WIN Stadium