Results

Round 1
9 March Easts Tigers 20 – 20 Mackay Cutters Langlands Park
9 March Sunshine Coast Falcons 10 – 42 Wynnum Manly Seagulls Sunshine Coast Stadium
9 March Northern Pride 22 – 20 Redcliffe Dolphins Barlow Park
10 March Tweed Heads Seagulls 58 – 18 Western Mustangs Piggabeen Sports Complex
10 March Norths Devils 38 – 38 Burleigh Bears Bishop Park
10 March Souths Logan Magpies 34 – 24 CQ Capras Davies Park
10 March Ipswich Jets 32 – 26 Townsville Blackhawks North Ipswich Reserve
Round 2
16 March Burleigh Bears 16 – 14 Ipswich Jets Pizzey Park
16 March Redcliffe Dolphins 6 – 10 Sunshine Coast Falcons Dolphin Stadium
16 March Mackay Cutters 26 – 30 Souths Logan Magpies BB Print Stadium
16 March Norths Devils 34 – 22 Easts Tigers Bishop Park
16 March CQ Capras 12 – 40 Wynnum Manly Seagulls Browne Park
17 March Tweed Heads Seagulls 20 – 16 Townsville Blackhawks Piggabeen Sports Complex
17 March Western Mustangs 31 – 28 Northern Pride Gold Park
Round 3
23 March Mackay Cutters 32 – 12 CQ Capras BB Print Stadium
23 March Ipswich Jets 20 – 50 Easts Tigers North Ipswich Reserve
23 March Northern Pride 6 – 58 Townsville Blackhawks Barlow Park
24 March Wynnum Manly Seagulls 38 – 18 Redcliffe Dolphins BMD Kougari Oval
24 March Burleigh Bears 12 – 14 Tweed Heads Seagulls Pizzey Park
24 March Souths Logan Magpies 18 – 18 Norths Devils Davies Park
24 March Western Mustangs 26 – 34 Sunshine Coast Falcons Gold Park
Round 4
30 March Easts Tigers 46 – 10 Western Mustangs Langlands Park
30 March Ipswich Jets 32 – 12 Northern Pride North Ipswich Reserve
30 March Redcliffe Dolphins 14 – 24 Souths Logan Magpies Dolphin Stadium
30 March CQ Capras 18 – 14 Tweed Heads Seagulls Browne Park
30 March Wynnum Manly Seagulls 58 – 12 Mackay Cutters BMD Kougari Oval
31 March Sunshine Coast Falcons 28 – 22 Norths Devils Sunshine Coast Stadium
31 March Townsville Blackhawks 48 – 16 Burleigh Bears Jack Manski Oval
Round 5
5 April Townsville Blackhawks 16 – 24 Mackay Cutters Jack Manski Oval
6 April Redcliffe Dolphins 14 – 48 Ipswich Jets Dolphin Stadium
6 April Sunshine Coast Falcons 22 – 16 Northern Pride Sunshine Coast Stadium
6 April Norths Devils 38 – 14 Western Mustangs Bishop Park
7 April Easts Tigers 34 – 32 CQ Capras Langlands Park
7 April Tweed Heads Seagulls 16 – 20 Wynnum Manly Seagulls Piggabeen Sports Complex
7 April Souths Logan Magpies 26 – 10 Burleigh Bears Davies Park
Round 6
13 April Burleigh Bears 23 – 22 Wynnum Manly Seagulls Pizzey Park
13 April Townsville Blackhawks 50 – 12 Redcliffe Dolphins Jack Manski Oval
13 April Northern Pride 8 – 38 Souths Logan Magpies Barlow Park
13 April CQ Capras 26 – 32 Western Mustangs Alan McIndoe Park
13 April Mackay Cutters 0 – 72 Tweed Heads Seagulls BB Print Stadium
14 April Sunshine Coast Falcons 34 – 24 Easts Tigers Kawana Sports Precinct
14 April Ipswich Jets 46 – 34 Norths Devils North Ipswich Reserve