Results

Round 1
5 March Central Comets 16 – 14 Townsville Stingers Ayr
5 March Toowoomba Clydesdales 14 – 12 Central United Miles
5 March Northern Pride 32 – 4 Mackay Cutters Ayr
5 March Gold Coast Green 22 – 23 Souths Logan Magpies Currumbin
5 March Gold Coast Gold 26 – 22 Wests Panthers Runaway Bay
5 March Sunshine Coast Falcons 20 – 16 Ipswich Caloundra Seniors
5 March Norths Devils 34 – 4 Redcliffe Dolphins Bishop Park
5 March Easts Tigers 18 – 26 Wynnum Manly Seagulls Langlands Park
Round 2
12 March Wynnum Manly Seagulls 18 – 22 Mackay Cutters Langlands Park
12 March Norths Devils 18 – 20 Townsville Stingers Dolphin Oval
12 March Wests Panthers 12 – 20 Sunshine Coast Falcons Frank Lind Oval
12 March Gold Coast Gold 38 – 26 Ipswich Burleigh JRLFC
12 March Gold Coast Green 38 – 4 Toowoomba Clydesdales Currumbin
12 March Redcliffe Dophins 20 – 22 Northern Pride Dolphin Oval
12 March Souths Logan Magpies 52 – 28 Central United Frank Lind Oval
12 March Easts Tigers 4 – 44 Central Comets Langlands Park
Round 3
13 March Easts Tigers 29 – 28 Mackay Cutters BMD Kougari Oval
13 March Redcliffe Dophins 16 – 24 Townsville Stingers Bishop Park
13 March Gold Coast Gold 44 – 4 Toowoomba Clydesdales Runaway Bay
13 March Wests Panthers 18 – 26 Central United Davies Park
13 March Gold Coast Green 16 – 12 Ipswich Helensvale JRLFC
13 March Wynnum Manly Seagulls 32 – 14 Central Comets BMD Kougari Oval
13 March Norths Devils 36 – 0 Northern Pride Bishop Park
13 March Souths Logan Magpies 36 – 12 Sunshine Coast Falcons Davies Park
Round 4
26 March Central Comets 20 – 22 Redcliffe Dolphins Webb Oval
26 March Central United 16 – 58 Gold Coast Gold Maroochydore
26 March Mackay Cutters 6 – 58 Norths Devils Browne Park
26 March Ipswich 18 – 52 Souths Logan Magpies North Ipswich Reserve
26 March Northern Pride 10 – 14 Wynnum Manly Seagulls Barlow Park
26 March Townsville Stingers 24 – 10 Easts Tigers Barlow Park
26 March Toowoomba Clydesdales 18 – 20 Wests Panthers Newtown
26 March Sunshine Coast Falcons 14 – 24 Gold Coast Green Maroochydore
Round 5
27 March Townsville Stingers 6 – 42 Wynnum Manly Seagulls Barlow Park
27 March Mackay Cutters 16 – 34 Redcliffe Dolphins Webb Oval
27 March Central United 8 – 64 Gold Coast Green Pirate Park
27 March Northern Pride 34 – 20 Easts Tigers Barlow Park
27 March Toowoomba Clydesdales 24 – 42 Souths Logan Magpies Valleys Toowoomba
27 March Central Comets 22 – 24 Norths Devils Webb Oval
27 March Sunshine Coast Falcons 10 – 20 Gold Coast Gold Pirate Park
27 March Ipswich 32 – 24 Wests Panthers North Ipswich Reserve
Round 6
8 April Souths Logan Magpies 32 – 16 Gold Coast Gold Davies Park
9 April Toowoomba Clydesdales 10 – 28 Sunshine Coast Falcons Valleys Toowoomba
9 April Northern Pride 26 – 30 Central Comets Townsville Sports Ground
9 April Norths Devils 32 – 34 Wynnum Manly Seagulls Bishop Park
9 April Central United 30 – 40 Ipswich Kingaroy
9 April Redcliffe Dophins 42 – 14 Easts Tigers Dolphin Oval
9 April Townsville Stingers 54 – 6 Mackay Cutters Townsville Sports Ground
9 April Wests Panthers 4 – 76 Gold Coast Green Purtell Park
Round 7
16 April Ipswich 28 – 20 Toowoomba Clydesdales North Ipswich Reserve
16 April Townsville Stingers 38 – 8 Northern Pride Townsville Juniors
16 April Gold Coast Green 22 – 10 Gold Coast Gold Pizzey Park
16 April Central Comets 36 – 18 Mackay Cutters Browne Park
16 April Wynnum Manly Seagulls 4 – 28 Redcliffe Dolphins BMD Kougari Oval
16 April Easts Tigers 0 – 68 Norths Devils Langlands Park
16 April Sunshine Coast Falcons 18 – 16 Central United Maryborough
16 April Wests Panthers 22 – 54 Souths Logan Magpies Purtell Park