Results

Round 1
6 February Parramatta Eels 14 – 22 Manly Sea Eagles New Era Stadium
6 February Western Suburbs Magpies 24 – 18 North Sydney Bears Kirkham Oval
6 February Canterbury Bulldogs 6 – 12 Sydney Roosters Belmore Sports Ground
6 February St George Dragons 12 – 24 Newcastle Knights Mascot Oval
6 February Penrith Panthers 28 – 4 South Sydney Rabbitohs Panthers Stadium
6 February Balmain Tigers 16 – 38 Central Coast Roosters Leichhardt Oval
6 February Canberra Raiders 4 – 28 Cronulla Sharks Belconnen Oval
Illawarra Steelers BYE
Round 2
13 February South Sydney Rabbitohs 12 – 30 Manly Sea Eagles Redfern Oval
13 February North Sydney Bears 6 – 34 Parramatta Eels Macquarie Uni Sports Fields
13 February Sydney Roosters 26 – 18 Illawarra Steelers Mascot Oval
13 February Balmain Tigers 10 – 22 Newcastle Knights Leichhardt Oval
13 February Penrith Panthers 30 – 0 St George Dragons Panthers Stadium
13 February Central Coast Roosters 16 – 14 Canterbury Bulldogs Morry Breen Oval
13 February Western Suburbs Magpies 32 – 14 Canberra Raiders Kirkham Oval
Cronulla Sharks BYE
Round 3
20 February Cronulla Sharks 20 – 24 North Sydney Bears PointsBet Stadium
20 February Western Suburbs Magpies 14 – 12 Central Coast Roosters Campbelltown Stadium
20 February Newcastle Knights 6 – 40 Penrith Panthers Cessnock Sportsground
20 February Balmain Tigers 12 – 4 Canterbury Bulldogs Leichhardt Oval
20 February St George Dragons 34 – 12 South Sydney Rabbitohs Mascot Oval
20 February Canberra Raiders 6 – 38 Illawarra Steelers Belconnen Oval
Manly Sea Eagles BYE
Parramatta Eels BYE
Sydney Roosters BYE
Round 4
27 February Parramatta Eels 28 – 12 Illawarra Steelers New Era Stadium
27 February Cronulla Sharks 20 – 10 Balmain Tigers PointsBet Stadium
27 February Canterbury Bulldogs 10 – 12 Penrith Panthers Hammondville Oval
27 February Manly Sea Eagles 20 – 14 Western Suburbs Magpies Lottoland
27 February Central Coast Roosters 12 – 18 Sydney Roosters Morry Breen Oval
27 February North Sydney Bears 28 – 16 Canberra Raiders Collegians Sporting Complex
27 February South Sydney Rabbitohs 4 – 26 Newcastle Knights Redfern Oval
St George Dragons BYE
Round 5
6 March South Sydney Rabbitohs 32 – 14 North Sydney Bears Redfern Oval
6 March Western Suburbs Magpies 14 – 22 Parramatta Eels Kirkham Oval
6 March Manly Sea Eagles 14 – 10 Canterbury Bulldogs Lottoland
6 March Illawarra Steelers 42 – 14 St George Dragons Collegians Sporting Complex
6 March Canberra Raiders 12 – 34 Newcastle Knights Seiffert Oval
6 March Sydney Roosters 36 – 12 Cronulla Sharks Bill Hicks Oval
Balmain Tigers BYE
Central Coast Roosters BYE
Penrith Panthers BYE
Round 6
13 March Penrith Panthers 26 – 18 Balmain Tigers St Marys Leagues Stadium
13 March North Sydney Bears 30 – 26 Sydney Roosters Macquarie Uni Sports Fields
13 March Central Coast Roosters 24 – 10 St George Dragons Morry Breen Oval
13 March Illawarra Steelers 28 – 28 Cronulla Sharks Collegians Sporting Complex
13 March Newcastle Knights 0 – 40 Manly Sea Eagles Cessnock Sportsground
13 March Canberra Raiders 8 – 28 Parramatta Eels Seiffert Oval
Canterbury Bulldogs BYE
South Sydney Rabbitohs BYE
Western Suburbs Magpies BYE
Round 7
10 April Canterbury Bulldogs 44 – 0 South Sydney Rabbitohs Terry Lamb Complex
10 April Manly Sea Eagles 48 – 6 Balmain Tigers Lottoland
10 April Central Coast Roosters 24 – 10 Penrith Panthers EDSACC Oval
10 April Illawarra Steelers 32 – 24 North Sydney Bears Ziems Park
10 April St George Dragons 26 – 0 Canberra Raiders Mascot Oval
10 April Sydney Roosters 24 – 26 Western Suburbs Magpies EDSACC Oval
10 April Cronulla Sharks 10 – 30 Parramatta Eels PointsBet Stadium
Newcastle Knights BYE
Round 8
27 March Parramatta Eels 28 – 16 Sydney Roosters New Era Stadium
27 March Manly Sea Eagles 44 – 16 Penrith Panthers Lottoland
27 March South Sydney Rabbitohs 6 – 54 Central Coast Roosters Ironmark HPC
27 March Cronulla Sharks 6 – 36 Western Suburbs Magpies PointsBet Stadium
27 March North Sydney Bears 22 – 28 Balmain Tigers Waminda Oval
27 March Canterbury Bulldogs 34 – 10 St George Dragons Belmore Sports Ground
27 March Newcastle Knights 26 – 20 Illawarra Steelers Maitland Sports Ground
Canberra Raiders BYE
Round 9
2 April St George Dragons 16 – 32 Manly Sea Eagles Mascot Oval
2 April Balmain Tigers 28 – 18 South Sydney Rabbitohs Leichhardt Oval
3 April Parramatta Eels 28 – 4 Central Coast Roosters McCredie Park
3 April Illawarra Steelers 22 – 34 Western Suburbs Magpies Collegians Sporting Complex
3 April Penrith Panthers 20 – 18 Cronulla Sharks BlueBet Stadium
3 April Newcastle Knights 20 – 26 Canterbury Bulldogs Maitland Sports Ground
3 April Sydney Roosters 36 – 10 Canberra Raiders Mascot Oval
North Sydney Bears BYE