Results

Round 1
9 February South Sydney 36 – 16 Western Suburbs Redfern Oval
9 February St George 6 – 46 Balmain Mascot Oval
9 February Central Coast 14 – 20 Parramatta Morry Breen Oval
9 February Penrith 44 – 16 Sydney Panthers Stadium
9 February Cronulla 12 – 16 Illawarra Shark Park
9 February Canterbury 6 – 42 Newcastle Belmore Sports Ground
9 February Canberra 22 – 28 Manly Raiders Club
North Sydney BYE
Round 2
16 February Sydney 18 – 12 Western Suburbs Henson Park
16 February Illawarra 12 – 26 Parramatta Collegians Sporting Complex
16 February Canterbury 18 – 26 South Sydney Belmore Sports Ground
16 February Newcastle 24 – 14 Manly St Johns Oval
16 February Penrith 28 – 12 North Sydney Panthers Stadium
16 February Canberra 18 – 10 Balmain Raiders Club
Cronulla BYE
St George BYE
Central Coast BYE
Round 3
23 February Parramatta Cronulla New Era Stadium
23 February Illawarra Balmain Collegians Sporting Complex
23 February Canterbury St George Belmore Sports Ground
23 February North Sydney Canberra Mascot Oval
23 February Newcastle Sydney St Johns Oval
23 February South Sydney Penrith Redfern Oval
23 February Central Coast Western Suburbs Morry Breen Oval
Manly BYE
Round 4
2 March Manly St George Lottoland
2 March Sydney Canterbury Henson Park
2 March Illawarra North Sydney Collegians Sporting Complex
2 March Parramatta Western Suburbs New Era Stadium
2 March Cronulla Penrith Shark Park
2 March Central Coast South Sydney Morry Breen Oval
Canberra BYE
Balmain BYE
Newcastle BYE
Round 5
9 March North Sydney Manly Mascot Oval
9 March South Sydney Parramatta Redfern Oval
9 March Sydney Central Coast Henson Park
9 March Balmain Cronulla Leichhardt Oval
9 March Illawarra Penrith Collegians Sporting Complex
9 March St George Canberra Forshaw Park
9 March Western Suburbs Newcastle Campbelltown Stadium
Canterbury BYE
Round 6
16 March North Sydney St George Mascot Oval
16 March Parramatta Balmain New Era Stadium
16 March Penrith Canberra St Marys Stadium
16 March Western Suburbs Manly Campbelltown Stadium
16 March Cronulla Newcastle Shark Park
16 March Central Coast Canterbury Morry Breen Oval
TBA Sydney South Sydney TBA
Illawarra BYE
Round 7
23 March Manly Sydney HE Laybutt Sporting Complex
23 March Balmain Penrith Leichhardt Oval
23 March Cronulla North Sydney Sharks Academy
23 March St George Illawarra Netstrata Jubilee Stadium
23 March Newcastle Central Coast St Johns Oval
23 March Canterbury Parramatta Belmore Sports Ground
23 March Western Suburbs Canberra Leichhardt Oval
South Sydney BYE
Round 8
30 March Balmain North Sydney Leichhardt Oval
30 March Western Suburbs Canterbury Hillier Oval
30 March Manly Central Coast Lottoland
30 March Penrith St George Windsor Sports Complex
30 March Illawarra Sydney Collegians Sporting Complex
30 March Canberra Cronulla Gungahlin Enclosed Oval
30 March South Sydney Newcastle Redfern Oval
Parramatta BYE
Round 9
6 April Manly South Sydney HE Laybutt Sporting Complex
6 April St George Cronulla Forshaw Park
6 April Balmain Central Coast Leichhardt Oval
6 April Newcastle Parramatta St Johns Oval
6 April North Sydney Canterbury North Sydney Oval
6 April Canberra Illawarra Seiffert Oval
Penrith BYE
Western Suburbs BYE
Sydney BYE
Advertisements