Results

Round 1
10 February Canberra Raiders 22 – 30 South Sydney Rabbitohs Raiders Club
10 February Penrith Panthers 22 – 0 Balmain Tigers Panthers Stadium
10 February Illawarra Steelers 20 – 6 Western Suburbs Magpies Ron Costello Oval
10 February Newcastle Knights 40 – 6 St George Dragons Cessnock Sportsground
10 February Cronulla Sharks 22 – 4 Central Coast Roosters Southern Cross Group Stadium
10 February Sydney Roosters 12 – 46 Canterbury Bulldogs Henson Park
10 February Manly Sea Eagles 38 – 0 North Sydney Bears Lottoland
Parramatta Eels BYE
Round 2
17 February Parramatta Eels 14 – 10 Manly Sea Eagles New Era Stadium
17 February South Sydney Rabbitohs 16 – 34 Illawarra Steelers Redfern Oval
17 February St George Dragons 18 – 12 Sydney Roosters Norford Park
17 February Cronulla Sharks 30 – 6 Canterbury Bulldogs Allen Andrews Fields
17 February Central Coast Roosters 18 – 22 Western Suburbs Magpies Morry Breen Oval
17 February Canberra Raiders 12 – 38 Penrith Panthers Seiffert Oval
17 February Balmain Tigers 18 – 26 Newcastle Knights Leichhardt Oval
North Sydney Bears BYE
Round 3
24 February Penrith Panthers 25 – 22 Parramatta Eels St Marys Leagues Stadium
24 February Sydney Roosters 19 – 12 Illawarra Steelers Henson Park
24 February South Sydney Rabbitohs 26 – 24 St George Dragons Redfern Oval
24 February Canterbury Bulldogs 12 – 26 Manly Sea Eagles Belmore Sports Ground
24 February Western Suburbs Magpies 18 – 32 Balmain Tigers Campbelltown Stadium
24 February Newcastle Knights 52 – 0 North Sydney Bears Maitland Sports Ground
24 February Canberra Raiders 26 – 30 Cronulla Sharks Raiders Club
Central Coast Roosters BYE
Round 4
3 March Parramatta Eels 54 – 6 South Sydney Rabbitohs New Era Stadium
3 March St George Dragons 14 – 24 Western Suburbs Magpies Norford Park
3 March Manly Sea Eagles 40 – 0 Central Coast Roosters Lottoland
3 March Canterbury Bulldogs 12 – 24 Balmain Tigers Belmore Sports Ground
3 March Sydney Roosters 16 – 14 Canberra Raiders Henson Park
3 March Newcastle Knights 22 – 16 Cronulla Sharks Cessnock Sportsground
4 March North Sydney Bears 0 – 46 Penrith Panthers TG Millner Field
Illawarra Steelers BYE
Round 5
10 March Balmain Tigers 42 – 22 Sydney Roosters Leichhardt Oval
10 March South Sydney Rabbitohs 32 – 26 North Sydney Bears Redfern Oval
10 March Illawarra Steelers 24 – 30 Manly Sea Eagles Collegians Sporting Complex
10 March Penrith Panthers 18 – 12 Newcastle Knights Panthers Stadium
10 March Western Suburbs Magpies 0 – 56 Parramatta Eels Campbelltown Stadium
10 March Cronulla Sharks 48 – 0 St George Dragons Southern Cross Group Stadium
11 March Central Coast Roosters 14 – 26 Canterbury Bulldogs Morry Breen Oval
Canberra Raiders BYE
Round 6
17 March Parramatta Eels 30 – 8 Cronulla Sharks New Era Stadium
17 March South Sydney Rabbitohs 26 – 16 Sydney Roosters Erskineville Oval
17 March St George Dragons 8 – 44 Illawarra Steelers Jubilee Oval
17 March Canterbury Bulldogs 34 – 28 Penrith Panthers Belmore Sports Ground
17 March Newcastle Knights 56 – 18 Central Coast Roosters Cessnock Sportsground
17 March Manly Sea Eagles 50 – 10 Canberra Raiders HE Laybutt Sporting Complex
18 March North Sydney Bears 10 – 42 Western Suburbs Magpies TG Millner Field
Balmain Tigers BYE
Round 7
24 March Penrith Panthers 46 – 10 Central Coast Roosters St Marys Leagues Stadium
24 March Parramatta Eels 48 – 6 Sydney Roosters New Era Stadium
24 March Balmain Tigers 18 – 20 Manly Sea Eagles Leichhardt Oval
24 March South Sydney Rabbitohs 14 – 42 Canterbury Bulldogs Redfern Oval
24 March Western Suburbs Magpies 12 – 14 Canberra Raiders Kirkham Oval
24 March Cronulla Sharks 58 – 6 North Sydney Bears Southern Cross Group Stadium
24 March Illawarra Steelers 12 – 30 Newcastle Knights Collegians Sporting Complex
St George Dragons BYE
Round 8
29 March North Sydney Bears 6 – 22 Sydney Roosters Redfern Oval
30 March Cronulla Sharks 20 – 20 Balmain Tigers Sharks Academy Field
31 March Manly Sea Eagles 18 – 22 St George Dragons HE Laybutt Sporting Complex
31 March Canterbury Bulldogs 16 – 10 Parramatta Eels Belmore Sports Ground
31 March Central Coast Roosters 24 – 10 South Sydney Rabbitohs Morry Breen Oval
31 March Penrith Panthers 20 – 8 Illawarra Steelers Panthers Stadium
1 April Canberra Raiders 20 – 28 Newcastle Knights Seiffert Oval
Western Suburbs Magpies BYE
Round 9
7 April Western Suburbs Magpies 10 – 34 Manly Sea Eagles Campbelltown Stadium
7 April Balmain Tigers 54 – 12 South Sydney Rabbitohs Leichhardt Oval
7 April St George Dragons 0 – 50 Penrith Panthers Jubilee Oval
7 April Illawarra Steelers 30 – 12 Cronulla Sharks WIN Stadium
7 April Parramatta Eels 42 – 8 Newcastle Knights New Era Stadium
7 April Central Coast Roosters 24 – 18 Sydney Roosters Morry Breen Oval
8 April North Sydney Bears 6 – 58 Canberra Raiders North Sydney Oval
Canterbury Bulldogs BYE