Results

Round 1
9 February St George Dragons 10 – 28 Balmain Tigers WIN Jubilee Oval
9 February Cronulla Sharks 16 – 20 South Sydney Rabbitohs Remondis Stadium
9 February Sydney Roosters 6 – 24 Parramatta Eels New Era Stadium
9 February Penrith Panthers 28 – 12 Central Coast Centurions Centrebet Stadium
9 February Western Sydney Academy 16 – 6 Canberra Raiders St Marys Leagues Stadium
9 February Newcastle Knights 64 – 6 South West Sydney Academy Cessnock Sportsground
9 February Illawarra Steelers 20 – 12 Manly Sea Eagles WIN Stadium
10 February Canterbury Bulldogs 62 – 10 Melbourne Storm Belmore Sports Ground
10 February Western Suburbs Magpies 36 – 10 North Sydney Bears Campbelltown Stadium
Round 2
16 February Illawarra Steelers 8 – 20 Sydney Roosters WIN Stadium
16 February Canterbury Bulldogs 22 – 12 St George Dragons Belmore Sports Ground
16 February South Sydney Rabbitohs 60 – 0 North Sydney Bears Erskineville Oval
16 February Parramatta Eels 52 – 4 South West Sydney Academy New Era Stadium
16 February Penrith Panthers 28 – 6 Balmain Tigers Centrebet Stadium
16 February Melbourne Storm 12 – 54 Western Suburbs Magpies Casey Fields
16 February Canberra Raiders 12 – 46 Cronulla Sharks Kippax Oval
16 February Western Sydney Academy 24 – 28 Newcastle Knights St Marys Leagues Stadium
17 February Central Coast Centurions 44 – 16 Manly Sea Eagles Mingara Sports Ground
Round 3
23 February St George Dragons 16 – 0 Manly Sea Eagles WIN Jubilee Oval
23 February Parramatta Eels 28 – 6 Illawarra Steelers New Era Stadium
23 February Western Sydney Academy 12 – 26 Western Suburbs Magpies St Marys Leagues Stadium
23 February Cronulla Sharks 22 – 4 North Sydney Bears Remondis Stadium
23 February Melbourne Storm 6 – 46 Penrith Panthers Casey Fields
23 February Sydney Roosters 18 – 22 Canberra Raiders Aubrey Keech Reserve
23 February Balmain Tigers 4 – 30 Newcastle Knights Leichhardt Oval
23 February South West Sydney Academy 18 – 26 Canterbury Bulldogs St Marys Leagues Stadium
23 February Central Coast Centurions 4 – 32 South Sydney Rabbitohs Woy Woy Oval
Round 4
2 March South Sydney Rabbitohs 42 – 6 Sydney Roosters Erskineville Oval
2 March North Sydney Bears 18 – 8 Western Sydney Academy TG Millner Field
2 March St George Dragons 10 – 32 Penrith Panthers WIN Jubilee Oval
2 March Canberra Raiders 34 – 12 Melbourne Storm Seiffert Oval
2 March Illawarra Steelers 12 – 12 Newcastle Knights WIN Stadium
2 March South West Sydney Academy 10 – 28 Cronulla Sharks Leichhardt Oval
2 March Balmain Tigers 24 – 28 Western Suburbs Magpies Leichhardt Oval
2 March Manly Sea Eagles 20 – 22 Canterbury Bulldogs Brookvale Oval
3 April Central Coast Centurions 26 – 16 Parramatta Eels Woy Woy Oval
Round 5
9 March South Sydney Rabbitohs 50 – 0 Balmain Tigers Redfern Oval
9 March North Sydney Bears 30 – 12 South West Sydney Academy Norford Park
9 March Canterbury Bulldogs 4 – 28 Parramatta Eels Belmore Sports Ground
9 March Illawarra Steelers 20 – 26 Cronulla Sharks WIN Stadium
9 March Western Suburbs Magpies 24 – 18 St George Dragons Benham Reserve
9 March Melbourne Storm 12 – 26 Western Sydney Academy Gosch’s Paddock
9 March Sydney Roosters 18 – 20 Central Coast Centurions Henson Park
9 March Newcastle Knights 12 – 16 Canberra Raiders Lakeside Sporting Complex
9 March Manly Sea Eagles 4 – 36 Penrith Panthers Brookvale Oval
Round 6
16 March South Sydney Rabbitohs 52 – 16 Canterbury Bulldogs Redfern Oval
16 March Parramatta Eels 46 – 10 Manly Sea Eagles Patrician Brothers’ College, Blacktown
16 March South West Sydney Academy 6 – 34 Balmain Tigers Worrell Park
16 March St George Dragons 22 – 24 Newcastle Knights WIN Jubilee Oval
16 March Cronulla Sharks 48 – 12 Sydney Roosters Remondis Stadium
16 March North Sydney Bears 10 – 40 Illawarra Steelers TG Millner Field
16 March Western Sydney Academy 0 – 54 Penrith Panthers Centrebet Stadium
16 March Central Coast Centurions 46 – 6 Melbourne Storm Woy Woy Oval
16 March Western Suburbs Magpies 18 – 0 Canberra Raiders Campbelltown Stadium
Round 7
23 March South West Sydney Academy 0 – 60 South Sydney Rabbitohs Belmore Sports Ground
23 March Canterbury Bulldogs 30 – 4 Western Sydney Academy Belmore Sports Ground
23 March Sydney Roosters 16 – 32 St George Dragons Henson Park
23 March Penrith Panthers 22 – 12 Illawarra Steelers Centrebet Stadium
23 March Parramatta Eels 54 – 6 Melbourne Storm New Era Stadium
23 March Canberra Raiders 30 – 12 Balmain Tigers Seiffert Oval
23 March Newcastle Knights 46 – 12 North Sydney Bears Cessnock Sportsground
23 March Manly Sea Eagles 16 – 12 Cronulla Sharks Brookvale Oval
23 March Central Coast Centurions 16 – 24 Western Suburbs Magpies Woy Woy Oval
Round 8
28 March Manly Sea Eagles 8 – 28 Canberra Raiders Brookvale Oval
30 March St George Dragons 44 – 16 North Sydney Bears WIN Jubilee Oval
30 March Western Suburbs Magpies 58 – 0 South West Sydney Academy Campbelltown Stadium
30 March Balmain Tigers 10 – 38 Parramatta Eels Leichhardt Oval
30 March Penrith Panthers 16 – 40 South Sydney Rabbitohs Centrebet Stadium
30 March Western Sydney Academy 12 – 16 Central Coast Centurions St Marys Leagues Stadium
30 March Illawarra Steelers 10 – 28 Canterbury Bulldogs WIN Stadium
30 March Melbourne Storm 4 – 36 Cronulla Sharks Casey Fields
30 March Newcastle Knights 44 – 6 Sydney Roosters Cessnock Sportsground
Round 9
6 April South West Sydney Academy 0 – 34 Sydney Roosters Belmore Sports Ground
6 April Parramatta Eels 10 – 36 South Sydney Rabbitohs New Era Stadium
6 April Manly Sea Eagles 22 – 18 North Sydney Bears Brookvale Oval
6 April Canterbury Bulldogs 6 – 8 Western Suburbs Magpies Belmore Sports Ground
6 April Cronulla Sharks 18 – 30 Newcastle Knights Remondis Stadium
6 April St George Dragons 4 – 34 Central Coast Centurions HV Evatt Park
6 April Melbourne Storm 18 – 46 Illawarra Steelers Casey Fields
6 April Balmain Tigers 22 – 16 Western Sydney Academy Leichhardt Oval
6 April Canberra Raiders 28 – 30 Penrith Panthers Seiffert Oval