Results

Round 1
4 March Sunshine Coast Falcons 22 – 34 Easts Tigers Sunshine Coast Stadium
4 March Mackay Cutters 16 – 10 Northern Pride BB Print Stadium
5 March Tweed Heads Seagulls 60 – 18 Ipswich Jets Piggabeen Sports Complex
5 March Souths Logan Magpies 38 – 40 Wynnum Manly Seagulls Davies Park
5 March Norths Devils 22 – 22 Townsville Blackhawks Bishop Park
5 March Redcliffe Dolphins 52 – 0 Burleigh Bears Dolphin Oval
CQ Capras BYE
Victoria RL BYE
Western Mustangs BYE
Round 2
11 March Victoria RL 10 – 36 Tweed Heads Seagulls Casey Fields
11 March Burleigh Bears 10 – 22 Norths Devils Pizzey Park
11 March Mackay Cutters 42 – 6 Western Mustangs BB Print Stadium
11 March Sunshine Coast Falcons 18 – 24 Souths Logan Magpies Sunshine Coast Stadium
11 March CQ Capras 6 – 42 Redcliffe Dolphins Browne Park
11 March Wynnum Manly Seagulls 18 – 24 Northern Pride BMD Kougari Oval
12 March Ipswich Jets 30 – 44 Townsville Blackhawks North Ipswich Reserve
Easts Tigers BYE
Round 3
18 March Northern Pride 22 – 16 Sunshine Coast Falcons Barlow Park
18 March Townsville Blackhawks 28 – 20 Mackay Cutters Jack Manski Oval
18 March Victoria RL 26 – 28 Wynnum Manly Seagulls Casey Fields
18 March CQ Capras 24 – 20 Burleigh Bears Browne Park
18 March Easts Tigers 14 – 16 Redcliffe Dolphins Suzuki Stadium
19 March Tweed Heads Seagulls 16 – 20 Western Mustangs Owen Park
Ipswich Jets BYE
Norths Devils BYE
Souths Logan Magpies BYE
Round 4
March 25 Victoria RL 36 – 16 CQ Capras Casey Fields
March 25 Wynnum Manly Seagulls 12 – 14 Mackay Cutters BMD Kougari Oval
March 25 Ipswich Jets 16 – 56 Sunshine Coast Falcons North Ipswich Reserve
March 25 Burleigh Bears 12 – 22 Souths Logan Magpies Pizzey Park
March 25 Redcliffe Dolphins 20 – 16 Townsville Blackhawks Dolphin Oval
March 25 Western Mustangs 22 – 6 Norths Devils Gold Park
March 26 Easts Tigers 18 – 19 Northern Pride Suzuki Stadium
Tweed Heads Seagulls BYE
Round 5
April 1 Sunshine Coast Falcons 26 – 12 Wynnum Manly Seagulls Sunshine Coast Stadium
April 1 Northern Pride 34 – 12 Burleigh Bears Barlow Park
April 1 Townsville Blackhawks 30 – 24 Easts Tigers Jack Manski Oval
April 2 Redcliffe Dolphins 54 – 4 Ipswich Jets Dolphin Oval
April 23 Tweed Heads Seagulls 26 – 26 Souths Logan Magpies Piggabeen Sports Complx
April 1 Norths Devils 28 – 44 Victoria RL Bishop Park
April 2 Western Mustangs 18 – 10 CQ Capras Herb Steinohrt Oval
Mackay Cutters BYE
Round 6
April 8 Ipswich Jets 27 – 26 Easts Tigers North Ipswich Reserve
April 8 Northern Pride 26 – 18 Townsville Blackhawks Barlow Park
April 8 CQ Capras 18 – 28 Mackay Cutters Browne Park
April 9 Wynnum Manly Seagulls 12 – 32 Redcliffe Dolphins BMD Kougari Oval
April 9 Souths Logan Magpies 12 – 22 Norths Devils Davies Park
April 9 Burleigh Bears 24 – 14 Tweed Heads Seagulls Pizzey Park
April 9 Western Mustangs 22 – 22 Victoria RL Gold Park
Sunshine Coast Falcons BYE
Round 7
April 15 Western Mustangs 50 – 6 Ipswich Jets Gold Park
April 16 Souths Logan Magpies 12 – 30 Mackay Cutters Davies Park
April 16 Sunshine Coast Falcons 48 – 10 CQ Capras Sunshine Coast Stadium
April 16 Norths Devils 38 – 16 Tweed Heads Seagulls Bishop Park
April 16 Easts Tigers 44 – 28 Victoria RL Suzuki Stadium
Burleigh Bears BYE
Northern Pride BYE
Redcliffe Dolphins BYE
Townsville Blackhawks BYE
Wynnum Manly Seagulls BYE
Round 8
All clubs BYE